Кільцева колагенова оболонка тип "РОНДО-РКью" (RONDO-RQ)

Кільцева колагенова оболонка тип "РОНДО-РКью" (RONDO-RQ)

ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ЗАМІНИ ЧЕРЕВИ!

Тип «РОНДО-РКью» (RONDO-RQ) – це кільцева колагенова оболонка, застосовується для виробництва сардельок.

Тип «РОНДО-РКью» діаметр 40 - володіє максимально зовнішньою схожістю з натуральними оболонками і дозволяє замінити натуральну череву на виробництві.

Поєднуючи в собі точність товщини і діаметра, з високим вмістом колагену, оболонка тип «РОНДО-РКью» надає характерні органолептичні властивості, підвищує ефективність технологічних процесів і цінність кінцевої продукції.

Кільцева оболонка Тип «РОНДО-РКью» випускається в безбарвному кольорі, але завдяки особливим властивостям і структурі колагену натуральний колір копчення досягається при термообробці в дуже широкому діапазоні відтінку копчення. Також відзначимо, що термічна обробка продукції в колагеновій оболонці тип «РОНДО-РКью» дає суттєву економію втрат в порівнянні з продукцією в свинячій обо яловичій череві при однакових режимах термообробки.

Виняткова м'якість на укус!

Завдяки спеціально розробленим властивостями оболонка Тип «РОНДО-РКью» сприяє наданню ковбасним виробам винятковою м'якості на укус, загальному поліпшенню смакових якостей, збільшенню привабливості продукції і, як результат, зростання продаж.

Основні переваги: - при виготовленні ковбасних виробів з подальшою упаковкою фіксованою вагою; - збереження кільцеподібної форми після набивки та теплової обробки; - відмінна димо- і паропроникність; - висока механічна міцність; - відсутність відчуття оболонки при споживанні продукту; - привабливий вигляд кінцевого м’ясного продукту при стандартній вазі виробів; - використання безпосередньо з упаковки без попереднього замочування; - зменшення виробничих затрат при набивці у порівнянні з традиційним методом; - максимальне наближення зовнішнього вигляду продукції в оболонці до виробів у натуральній череві.

По ціні 7017,60 грн/км з ПДВ

Дизайн и разработка

© Компанія «ВТР».