Фірма "ВТР" і компанія "BHJ" провели спільний семінар в Данії.

Фірма "ВТР" і компанія "BHJ" провели спільний семінар в Данії.

ТОВ "ВТР" і компанія "BHJ" (Данія) - світовий лідер з виробництва тваринних білків - провели спільний технологічний семінар в Данії в першій половині березня 2015 року.

Семінар проходив в експериментальному цеху компанії "BHJ" у м. Граастен (Данія). Метою семінару була демонстрація можливостей використання тваринних білків «СКАНПРО» в сучасному м'ясному виробництві.

Технологами були опрацьовані рецептури варених ковбас, сосисок, напівкопчених ковбас, паштетів, фаршів із застосуванням тваринних білків «СКАНПРО». Було наочно продемонстровано наскільки актуально та економічно вигідно використовувати тваринні білки «СКАНПРО» в умовах укранського ринку на сьогоднішній день.

Керівництво компанії "BHJ" поінформувало всіх присутніх про зміну назви ТМ «СКАНПРО» на «Ессентіа» (Essentia) та зміну логотипу компанії, детальнішу інформацію ми повідомимо пізніше.

Спільні семінари ТОВ «ВТР» і компанії "BHJ" вже стали традиційними. Відвідавши їх, наші Клієнти переконуються, що використання тваринних білків «СКАНПРО» надає переваги для виготовлення якісної ковбасної продукції, яка може успішно конкурувати на українському ринку.

У період проведення семінару, учасники також відвідали Амстердам і провели кілька днів у Гамбурзі.

Керівництво ТОВ "ВТР" висловлює щиру подяку компанії "BHJ" і всім учасникам семінару за теплу і доброзичливу атмосферу, створену під час проведення семінару. 

Дизайн и разработка

© Компанія «ВТР».