Наш Ферментований Рис – це натуральний зовнішній вигляд Вашої продукції!

Наш Ферментований Рис – це натуральний зовнішній вигляд Вашої продукції!

Апетитний і натуральний зовнішній вигляд ковбасних виробів - це одна з головних умов, що продукт буде користуватися попитом. Тому пропонуємо до використання натуральний барвник «Ферментований Рис 1500», який забезпечить хороший товарний вигляд продуктів на вітрині і тривалий свіжий зріз.

Використовуючи натуральний барвник «Ферментований Рис 1500», Ви зможете виробляти продукти з "чистою" етикеткою. Це стає все більш важливо для сучасних споживачів: багато з них сьогодні уважно вивчають склад продукту, перш ніж купити його.

«Ферментований рис 1500» використовується для отримання натурального кольору при виробництві ковбасних виробів, поліпшення товарного вигляду та виду на розрізі готових продуктів, в тому числі і вироблених з частковою заміною м'ясної сировини, а також для фарбування гелів тваринних і соєвих білків, білково-жирових емульсій.

Переваги використання:

- не потрібна спеціальна підготовка і зміна технологічного процесу;

- простий і зручний в застосуванні;

- надає харчовим продуктам натурального кольору;

- забезпечує можливість змінювати інтенсивність забарвлення залежно від побажань клієнта;

- добре сумісний з іншими барвниками;

- не містить штучних або синтетичних компонентів;

- має нейтральний смак і не змінює оригінального смаку кінцевого продукту;

- термостабільний при нагріванні до температури +130 С і охолодженні до-30С.

«Ферментований Рис 1500» - органічний продукт, що отримують ферментацією рису особливими грибковими культурами «Monascus purpureus», являє собою однорідний порошок від червоно-коричневого до пурпурного кольору.

Склад: борошно рисове, ферментоване грибковими культурами «Monascus purpureus».

Рекомендоване дозування:

- 50-150 г / 100 кг сировини для приготування фаршевих емульсій традиційним способом;

- 50 г / 100 кг сировини для приготування білково-жирової емульсії або гелю;

- 100-150г / 100 кг гідратованого білка при фарбуванні гранул соєвого білка для імітації кольору та структури шматочків м'яса.

Фірма «ВТР» пропонує «Ферментований Рис 1500» високої якості та за доступною ціною. Багато м'ясопереробнихі підприємств високо оцінили його властивості.

Якщо Вас зацікавив натуральний барвник «Ферментований Рис 1500», звертайтеся до представника компанії «ВТР» у Вашому регіоні. Професійні технологи і наладчики фірми «ВТР» завжди допоможуть Вам практичною порадою та нададуть технологічну підтримку при безпосередньому виготовленні продукції на Вашому підприємстві, адже фірма «ВТР» виграє, коли виграють її Клієнти!

Дизайн и разработка

© Компанія «ВТР».