За підсумками семінару в Чехії

За підсумками семінару в Чехії

Шановні КОЛЕГИ та ПАРТНЕРИ!

ТЗОВ «ВТР» на базі чеського заводу свого надійного партнера компанії DEVRO в період 24-26.06.2018р. провели спільний семінар на тему «НОВИНКИ колагенових та поліамідних оболонок в асортименті компанії «DEVRO». Програма семінару була досить насичена, а форма проведення вибрана досить незвична, оскільки було прийнято рішення організувати презентацію оболонок разом з демонстрацією технологічних можливостей «ВТР» і дегустацією досить широкого асортименту продуктів, які на експериментальному цеху заводу випускали вперше.

Тобто, вперше в рамках зарубіжного семінару DEVRO нами була проведена не тільки презентація оболонок, але і демонстрація комплексних рішень, адаптованих до українського ринку.

Це не могло не позначитись на результатах і ми отримали гарні відгуки саме на такі рішення:

- в/к ковбаса «Бесарабська» 1с у оболонці EDICOL T 50 безбарвна, в якості заміни яловичих кругів з ручною перев’язкою шпагатом;

- н/копчені ковбаски «Єгерські з сиром» в оболонці FINE-C 32 лосось;

- сосиски «Ласуня» 1с у оболонці FINE-SD 21 оранж;

- «Ковбаски до пива» (по пришвидшеній технології) в оболонці STIX-D 14 безбарвній;

- н/копчені ковбаски «Баварські» в оболонці SELECT-C 19 безбарвній.

Важливо, що основні доповідачі семінару в особі Павла Розенбаха, Вацлава Рачека, Мартіна Капачка та Зюзана Некольна створили неймовірно відкриту до спілкування атмосферу семінару, а працівники експериментального ковбасного цеху допомогли довершити роботу семінару на високому професійному рівні.

Особливу увагу хотілось звернути на НОВИНКИ, які демонструвались, чи вихід яких анонсувався на семінарі:

- RALEX – поліамідна 5-шарова бар’єрна оболонка для вареної групи ковбас та паштетів;

- MINISMOKE 19 ТРАНСБРАУН – новий колір MINISMOKE у 19-му калібрі (виходить на заміну 19 світло-коричневому);

- MINIRALEN 22 і 24 світло-коричнева  – бар’єрна сосисочна поліамідна оболонка (відновлення постачання);

- EDICOL МХR400 – колагенова їстівна плівка (посилена), що випускається шотландським заводом, виходить на заміну чеській EDICOL R400;

- EDICOL Т50 безбарвна – їстівна оболонка для заміни кругів (відновлення постачання);

- STIX-S 13 безбарвна – найтонший калібр в асортименті колагенових сосисочних оболонок Девро (Шотландія).

Ми вдячні учасникам семінару за відкритий і конструктивний діалог, довготривалу взаємовигідну співпрацю та надіємось, що даний семінар дозволить Вам найти для Вашого виробництва самі вигідні та актуальні на даний момент на ринку рішення.

Шановні Клієнти, якщо у Вас виникнуть питання, будь ласка, звертайтеся до представників фірми «ВТР» у Вашому регіоні або задавайте питання в рубриці «Питання технологу» на нашому сайті www.vtr.com.ua. Співробітники фірми «ВТР» завжди допоможуть Вам практичною порадою та нададуть технологічну підтримку при безпосередньому виготовленні продукції на Вашому підприємстві.

Дизайн и разработка

© Компанія «ВТР».