За підсумками семінару в Копенгагені

За підсумками семінару в Копенгагені

На семінарі значний інтерес визвав виступ директора по продажам ароматизаторів для гастрономіческих продуктів швейцарської компанії «FIRMENIСH» Євгенія Васільєва. На сьогоднішній день компанія «FIRMENIСH» визнана №1 в розробці і виробництві парфумерних композицій (це близько 14% світового ринку ароматики), входить в трійку найбільших виробників харчових ароматизаторів. Цікавою була розповідь Євгенія Васільєва про саму компанію «FIRMENIСH» з більш ніж 100-літньою історією. Компанія «FIRMENIСH» контролює весь процес - від вирощування, збору і обробки сировини, до наукових досліджень і промислового виробництва натуральних і харчових ароматизаторів (в колекції - понад 1000 ароматів). Щороку 10% компанія «FIRMENIСH» від свого доходу витрачає на розробки нових товарів. Звичайному споживачу знайомі товари «TIMOTEI» «OLD SPICE», «NIVEA», «SENSODYNE», «DOVE», «GILLETE», «GLADE», «ARIEL» так ось, в цих товарах використовуються аромати компанії «FIRMENIСH»

Євгеній Васільєв надзвичайно цікаво розповів учасникам семінару про те, як складаються аромати, а також про ароматизатори, які використовує наша фірма в своїх добавках. Учасники семінару мали можливість протестувати складові ароматизаторів окремо, а потім в комплексі , тобто певний ароматизатор.

Компанія «FIRMENIСH» є надійним постачальником «ВТР», в багатьох добавках ТМ «СМОЛЛ» використовуються ароматизатори «FIRMENIСH». На семінарі було проведено презентацію смакових добавок ТЗОВ «ВТР», основними складовими яких є ароматизатори фірми «FIRMENIСH».

Позитивні відгуки при тестуванні отримали наступні смакові добавки СМОЛЛ-АРОМА: «ЧАСНИКОВО-ПІКАНТНА», «АРОМАТ М’ЯСНИЙ», «АЛЬПІЙСЬКА», «ПІКНІК», «НАПІВКОПЧЕНА ТАВРІЙСЬКА №1», «ШИНКА УКРАЇНСЬКА», «ЯЛОВИЧИНА», «РЕТРО».

ТЗОВ «ВТР» висловлює щиру подяку компанії «FIRMENIСH» за взаємовигідну співпрацю і добропорядні  Партнерські відносини, протягом тривалого часу.

 

 

Дизайн и разработка

© Компанія «ВТР».