За підсумками семінару в Копенгагені

За підсумками семінару в Копенгагені

Фірма “ВТР” спільно з компаніями «ESSENTIA» (світовий лідер з виробництва тваринних білків, всесвітній бренд - Essentia Protein Solutions) та «FIRMENIСH» (світовий лідер по продажу ароматизаторів) провели семінар у м. Копенгагені (Данія). На семінарі були присутні представники підприємств України.

Eкспорт-менеджер Євгенія Ламберті детально зробила аналіз світового ринку тваринних білків, розповіла про ситуацію з цінами на сировину, про успіхи компанії «ESSENTIA», про асортимент та новинки товарів, що пропонується виробником, про асортимент товарів, представлених фірмою «ВТР» на Україні, а це - високофункціональні білки «СканПро Т 95», «СканПро МП 95», «СканПро Т 90/100», а також функціональні білки серії «СканПро 1015». Технологія виробництва тваринних білків «СканПро» складається виключно з термічної і механічної обробки. Це 100% натуральні свинячі білки, з відмінними мікробіологічними показниками, без алергенів і не містять ГМО.

Під час проведення семінару учасники відвідали художній музей Нова гліптотека Карлсберга з неймовірно багатою експозицією полотнами імпресіоністів Моне, Піссаро, Дега, Регуара, Сезанн, а також дивовижний парк Тіволі - це найстаріший парк Європи, історія якого починається з кінця 19 століття.

Цікавою була культурно - пізнавальна поїздка у замки північної Зеландії, а також екскурсія в Державний музей мистецтв, де знаходяться дивовижні картини італійського художника Андреа Мантени. У Державному музеї мистецтв учасники семінару побачити картини багатьох відомих майстрів, таких як Рубенс, Рембрандт, Пікассо, Матісс, Модільяні, Мікеланджело.

ТЗОВ «ВТР» висловлює щиру подяку компанії  «ESSENTIA»  за багаторічну співпрацю і надійні Партнерські відносини! Ми високо цінуємо наше співробітництво і сподіваємося на його подальше розширення і зміцнення!

Дизайн и разработка

© Компанія «ВТР».